bilgi@taskesti.bel.tr/(0374) 424 41 88

Sayfamıza Hoşgeldiniz

ÖZGEÇMİŞ

20.04.1952 Mudurnu doğumluyum.İlkokulu Kovucak Köyünde okudum.Ortaokulu Dokurcun Ortaokulunda bitirdim.Lise eğitimimi Boluda tamamladım.Üniversiteyi Adana Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim.Evli ve 2 çocuk babasıyım.Henüz öğrenci iken Adanada Bayındırlık Müdürlüğünde çalışmaya başladım.1979 yılında Boluya geldim.Boluda Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünde 30 yıl görev yaptıktan sonra 14 Temmuz 2008 emekli oldum.31 Mart 2009-2014 tarihleri arasında Taşkesti Belediye Başkanlığı yaptım.31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerde tekrar Taşkesti Belediye Başkanlığı görevine seçildim